Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?

Виховна робота під час дистанційного навчання

Date: 6 листопада 2021 о 18:10, Refreshed 6 листопада 2021 о 18:12

Виховна робота на дистанційці:

місія здійсненна

У закладах освіти вже звикли до дистанційної роботи. Вчителі проводять уроки в Skype, Zoom, Meet й опрацьовують з учнями навчальний матеріал. А як бути з виховною роботою? Відкласти до ліпших часів? Ми переконані у тому, що й виховна робота — місія здійсненна. Ділимося ідеями тематичних онлайн-зустрічей та досвідом реалізації міжнародного проєкту в умовах пандемії

Карантин спонукав педагогів та школярів перебудувати навчальний та виховний процеси, опанувати нові форми й методи професійної діяльності. Колектив школи налагодив дистанційний зв’язок із батьками та учнями, щоб продовжувати проводити уроки й виховні заходи.

Незважаючи на відсутність досвіду тривалої дистанційної роботи, педагоги задіяли всіх вихованців закладу у виховному процесі. З’явилися нові традиції, способи взаємодіяти. Складний період згуртував учнів та педагогів. Активнішими в освітньому процесі стали батьки, оскільки педагоги реалізують нові форми й методи роботи саме з їхньою допомогою. Ознайомтеся із досвідом виховної роботи під час дистанційного навчання у розділі  Новини або ж на  Фейсбук-сторінці школи

На День вишиванки до онлайн-свята долучилися всі учні й показали український автентичний одяг, який зберігають удома. Також у ліцеї відзначили свята, присвячені довкіллю: День Землі й День природи. Педагоги онлайн провели виховні години, під час яких поспілкувалися з учнями про ресурси Землі і способи їх зберегти. До Дня пам’яті та примирення педагоги організували онлайн-зустріч й обговорили з учнями війну та її вплив на суспільство, згадали про діяльність українців у часи Другої Світової.

Отже, в часи пандемії цілком можливо проводити виховні заходи, та  реалізувати  проєкти. Організовуйте у своєму закладі освіти свята, акції, флешмоби. Події активізують учнів, спонукають їх бути креативними та гуртуватися у непрості часи. Для цього слід спланувати виховний процес відповідно до визначних дат або локальних традицій та дібрати формати, що об’єднають учнів, батьків та педагогів.

Comments:
Only authorized users can leave comments.